Dzień Dziecka klasa VI świętowała w Toruniu! 🎳🚆🍦
Uczniowie spędzili wspólnie czas w Centrum Handlowym Plaza, gdzie mieli okazję do integracji, samodzielnego planowania czasu oraz wspólnej zabawy. Nie zabrakło wizyty w McDonald's, spacerów po pasażu handlowym oraz emocjonującej gry w kręgle.
Wycieczka przebiegła w miłej atmosferze, a …
















