Szkolne Koło Wolontariatu zachęca do udziału w zbiórce używanych, niezniszczonych książek dla Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Książki można zostawiać w przygotowanych pudłach przy gabinecie dyrektora i w strefie rodzica do dnia 15 czerwca 2026r.
Jeżeli macie książki, których nie chcecie ponownie czytać, są nietrafionym prezentem lub zbierają kurz, możecie dać im drugie życie i przy okazji pomóc spełniać dziecięce marzenia.
Udział w akcji jest dobrowolny – przynosisz egzemplarze, bo chcesz, a nie po to, aby uzyskać coś w zamian.