Kolejny sukces Barbary Wiśniewskiej.
Z wielką przyjemnością informujemy o kolejnym sukcesie uczennicy klasy 3 – Barbary Wiśniewskiej.
31 maja br., podczas dalszego etapu postępowania konkursowego, Basia została wyłoniona jako finalistka konkursu spośród uczestników z powiatów: włocławskiego, aleksandrowskiego, lipnowskiego oraz radziejowskiego.
Nasza uczennica godnie stanęła na podium, zajmując ex aequo III miejsce. To ogromne osiągnięcie i dowód wielkiego talentu, pracy oraz zaangażowania.
Serdecznie gratulujemy Basi i życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania muzycznych pasji!


















