Kolejny sukces Barbary Wiśniewskiej.

Z wielką przyjemnością informujemy o kolejnym sukcesie uczennicy klasy 3 – Barbary Wiśniewskiej.

31 maja br., podczas dalszego etapu postępowania konkursowego, Basia została wyłoniona jako finalistka konkursu spośród uczestników z powiatów: włocławskiego, aleksandrowskiego, lipnowskiego oraz radziejowskiego.

Nasza uczennica godnie stanęła na podium, zajmując ex aequo III miejsce. To ogromne osiągnięcie i dowód wielkiego talentu, pracy oraz zaangażowania.

Serdecznie gratulujemy Basi i życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania muzycznych pasji!